Our Blog

Hillside-Cinecity Etiler Sinema Koltukları

Hillside-Cinecity Etiler sinemaları koltuk kumaş değişimini tamamladık. Sinema salonlarındaki koltukların sökümü yapıldıktan sonra atölyemizde itina ile kumaş değişimi yapılmıştır. Kumaş kaplamaları yenilenen koltuklar uzman ekiplerimiz tarafından tekrar yerlerine monte edilmiştir.

Koltuk imalatı, satışı, montajı, satış sonrası servisi ve kumaş değişimi konularındaki tecrübemizi geliştirmeye, yaymaya ve müşterilerimizin memnuniyetine sunmaya devam ediyoruz. Sinema koltuğu, tiyatro koltuğu, konferans koltuğu, seminer salonu koltuğu, ev sineması koltugu, tv koltugu, lazyboy koltuk gibi farklı tesisde ve farklı amaçlarla kullanılan her türlü koltuk için, SMARTO’nun imalat, montaj veya servis konusunda gelen talepleri karşılama yönündeki çalışmaları devam ediyor.

Kaliteden ödün vermeden uygun koltuk fiyatları ile hizmetinizdeyiz.

Hillside-Cinecity Etiler sinemalarında iyi seyirler dileriz.

Hillside-Etiler-Sinema-Koltuk-Koltuğu-Cinema-Movie-Theater-Seat-1Hillside-Etiler-Sinema-Koltuk-Koltuğu-Cinema-Movie-Theater-Seat-2Hillside-Etiler-Sinema-Koltuk-Koltuğu-Cinema-Movie-Theater-Seat-3Hillside-Etiler-Sinema-Koltuk-Koltuğu-Cinema-Movie-Theater-Seat-4Hillside-Etiler-Sinema-Koltuk-Koltuğu-Cinema-Movie-Theater-Seat-5

Tags: , , , , , , ,

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!