Our Blog

Mavibahçe Cinemaximum Duvar Akustiği

Mavibahce-Sinema-Salonu-Akustik-Duvar-Cinema-Hall-Acoustic-Wall-1

Mavibahçe Cinemaximum Duvar Akustiği

Mavibahçe Cinemaximum duvar akustiği SMARTO tecrübesi ve kalitesi ile sinema dünyasına kazandırıldı. Sinema, tiyatro, konferans salonu, kültür merkezi, konser salonu gibi ses yankılanmaları ve ses yalıtımı büyük önem arzeden mekanlarda duvar akustiği ve ses yalıtımı konusunda Türkiye’nin tercih edilen firması olma gururunu Mavibehçe Cinemaximum Sinemaları ile bir kez daha yaşadık.

İzmirlilere Yeni Bir Sinema

Mavibahce-Sinema-Salonu-Akustik-Duvar-Cinema-Hall-Acoustic-Wall-2Mavibahçe Cinemaximum Sinemaları ile İzmir halkı modern, konforlu ve şık bir sinema tesisi ile buluşuyor. SMARTO’nun uyguladığı Mavibahçe Cinemaximum duvar akustiği ile vizyondaki filmleri izleme keyfi başka olacak. Ses yalıtımı ve duvar akustiği için teknik açıdan ideal bir çözüm getirilirken, aynı zamanda led ışıklandırma ile tamamlanan ve renkli akustik kumaş ile görsellik katılan Mavibahçe Cinemaximum Duvar Akustiği ile İzmirliler güzel bir sinemada film izleme zevkini tadacaklar.

Smarto Akustik

Smarto akustik duvar panelleri, duvar akustik kumaş kaplama ve dekoartif akustik köpük uygulamaları ile müşterilerine renk, dizayn, uygulama tekniği gibi farklı seçenekler sunulmaktadır. Akustik duvar kaplama, kumaş kaplı akustik panel, dekoratif akustik duvar paneli, 3d duvar paneli fiyatları ve uygulama yöntemleri konusunda bilgi almak isteyen değerli müşterilerimiz web sitemizin iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirler.

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!