Our Blog

Akustik Duvar Kumaş Kaplama Point Bornova Uygulamamız

Point-Bornova-MPX-Sinema-Salonu-Akustik-Duvar-Cinema-Hall-Acoustic-Wall-1 Akustik Duvar Kumaş Kaplama

Akustik Duvar Kumaş Kaplama konusundaki SMARTO tecrübesi artık Point Bornova sinema salonlarında. Geçtiğimiz hafta içinde Point Bornova Cinemaximum Sinemalarının MPX salonu akustik duvar kaplama uygulamamızı tamamladık.Point-Bornova-MPX-Sinema-Salonu-Akustik-Duvar-Cinema-Hall-Acoustic-Wall-2 - Kopya

MPX Salonu Akustik Duvar Kumaş Kaplaması

İzmir Point Bornova AVM Cinemaximum Sinemalarının MPX Salonu akustik duvar kaplamaları salonun akustik özelliğini üst seviyeye taşıyacak şekilde uygulanmıştır. Bunun yanında, akustik duvar kaplaması çapraz led ışıklandırma dizaynı ile görsel açıdan salonun farklılığını ortaya koymaktadır.

Akustik Duvar Kumaş Kaplama

Farklı bir akustik duvar kaplaması tekniği ile uygulama yaptığımız MPX salonunda, SMARTO’nun kendine özgü duvara kumaş kaplama yöntemini kullandık.

Duvar Akustik Kumaş Kaplama

Akustik duvar kumaş kaplama konusundaki tecrübemiz sadece sinema salonları için değil, aynı zamanda tiyatro, kültür salonu, konser salonu, konferans salonu, toplantı odaları gibi mekanlarda da müşterilerimizin hizmetindedir. Sunmuş olduğumuz kaliteli uygulamalarımız ve kumaş duvar kaplama fiyat avantajları ile müşterilerimizin memnuniyetini elde etmek başlıca hedefimizdir.

Arzu eden müşterilerimize doğrudan akustik kumaş temin etmekteyiz. Arzu edilen renklerde üretilen akustik kumaş fiyatları da uygulamayı kendisi yapmak isteyen müşterilerimiz için bir seçenek olarak sunulabilir.

Akustik duvar kumaş kaplama uygulaması haricinde akustik kumaş kaplı panel uygulamalarımızda mevcuttur. Akustik kumaş kaplı panel fiyatları için arzu eden müşterilerimiz web sitemizin iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirler.

Point Bornova Cinemaximum MPX Salonu Akustik Duvar Kumaş Kaplamasındaki SMARTO imzası yeni bir gurur sayfamız olmuştur. İyi seyirler…

 

Tags: , , , , , , , ,

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!