Our Blog

VIP Sinema Koltuğu (SMARTO Premium)

SMARTO Premium VIP Sinema Koltuğu İzmir Point Bornova AVM’de yakında hizmete girecek Cinemaximum Sinemalarına montaj safhasında. Sinema çok yakında seyircilerle buluşacak. VIP salonlarda Premium model “love seat” sinema koltuklarımızın montajına başladık. Alışageldik koltuklardan daha geniş sinema koltuğu ölçülerine sahip olan Premium model koltuklarımızın rahatlığını İzmirli seyirciler hissedecek. Sinema koltuğu 3d modellemeleri tasarım aşamasında SMARTO’nun deneyimli kadrosunca yapılmakta ve üretime geçilmektedir.

VIP Sinema Koltuğu

SMARTO’nun avantajlı sinema koltuğu fiyatlarını tercih eden müşterilerimizden olan Point Bornova Sinemaları İşletmecileri daha önceki sinemalarda olduğu gibi kaliteyi ucuza almanın mutluluğunu yaşayacaklar. Mimarlarımızın sinema koltuğu autocad çizimine göre yerleşimin sinema koltuğu montajının birkaç gün içinde bitirilmesini planlıyoruz.

Duvar Akustik Kumaş Kaplama

Point Bornova AVM Sinemaları Duvar akustik kumaş kaplama süreci de planlandığı şekilde devam ediyor. Sinema salonları için akustik yeterlilik keyifle izlenecek filmler için bir gerekliliktir. Sinema salonu akustik tavan ve akustik duvar yapılanması akustik hesaplamalara göre yapılmaktadır. SMARTO’nun akustik duvar kumaş kaplama ve akustik panel uygulamaları ile iyi seyirler dileriz…

Premium-VIP-Sinema Koltugu-Cinema-Seat-Point-Bornova - Kopya

Tags: , , , , , , ,

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!