Candy Sinema Koltuğu

Candy Sinema Koltuğu

Candy Sinema Koltuğu, vip salonlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmış şık bir koltuktur. Ergonomik yapıya sahiptir. 

Dayanıklı metal, sünger ve plastik aksam sayesinde uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Sırtlık çizgileri ve kolçak yapısı şık bir görünümlü bir sinema koltuğu olarak beğeni toplayan bir modeldir. Kolay monte edilebilir parçalardan oluştuğu için montaj ve bakım-onarım kolaylığı sağlar.

Candy sinema koltuğu AutoCad çizimi uzman tasarımcılarımız tarafından yapılmıştır. Mimari proje çizimleri ile koltuk yerleşimlerinin salonlara yerleştirilme aşamasında dizayn ekiplerimiz tarafından müşterilerimizin talep edeceği teknik destek sağlanır. 

Montaj safhasında uzman sinema koltuk montaj ekiplerimiz tarafından mimari projeye uygun şekilde koltuk montajları tamamlanır ve müşterilerimize teslim edilir. Montaj sonrası koltuklarımızın bakım ve satış sonrası servis desteği SMARTO’nun güvencesi ile sağlanır.

Candy model sinema koltuğu 60 cm aks genişliğine sahiptir. Müşterilerimizin tercihine uygun renk, kumaş cinsi ve detaylarda üretim yapılabilir.

Tek ayak üzerine oturan ve şasi sistemi ile birbirine bağlanan bir yapıda olduğu için zemine montede sorun yaratmaz.

Sinema koltuğu fiyatları konusunda avantajlı fırsatlar sunan firmamız sizin için de en uygun seçenekleri sağlayacaktır. Sinema koltukları fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz web sayfamızdaki iletişim sayfamız vasıtasıyla bize ulaşabilirsiniz. Candy model sinema koltuğu fiyatı ve kalitesi ile aranan bir modeldir.

Candy sinema koltuğu alev almaya karşı dirençli (yaygın olarak yanmaz kumaş olarak bilinen) ve leke itici özelliğine sahip, renkli, 3 mm sünger laminasyonlu %100  polyester kumaş seçeneklerimiz ile üretilir. 

Candy sinema koltuklarında kullanılan poliüretan sırt ve oturak süngerleri alev almazlık, kalıcı deformasyon ve kopma testlerine sahiptir.

Sağlam ve dayanıklı profil kullanılarak imal edilen metal aksam elektrostatik boya ile kaplanmıştır.

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!