Comfort Sinema Koltuğu

Comfort Sinema Koltuğu

“Comfort” Sinema Koltuğu şık görünümü ve ergonomik yapıdaki oturak-sırtlık-kolçak yerleşimi ile tercih edilen bir sinema koltuk modelidir. Sinema salonlarında kullanım için önerilen Comfort sinema koltuğu ayrıca tiyatro, konferans salonu, toplantı salonu gibi yüksek sayıdaki seyircili ve dinleyicili salonlarda da tercih edilen bir modeldir.

Dayanıklı metal, sünger ve plastik aksam sayesinde uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Sırtlık çizgileri ve kolçak yapısı şık bir görünümlü bir sinema koltuğu olarak beğeni toplayan bir modeldir. Kolay monte edilebilir parçalardan oluştuğu için montaj ve bakım-onarım kolaylığı sağlar .

Comfort sinema koltuğu autocad çizimi uzman tasarımcılarımız tarafından yapılmıştır. Mimari proje çizimleri ile koltuk yerleşimlerinin salonlara yerleştirilme aşamasında dizayn ekiplerimiz tarafından müşterilerimizin talep edeceği teknik destek sağlanır. 

Montaj safhasında uzman sinema koltuk montaj ekiplerimiz tarafından mimari projeye uygun şekilde koltuk montajları tamamlanır ve müşterilerimize teslim edilir. Montaj sonrası koltuklarımızın bakım ve satış sonrası servis desteği SMARTO’nun güvencesi ile sağlanır.

Comfort model sinema koltuğu 60 cm aks genişliğine sahiptir. Müşterilerimizin tercihine uygun renk, kumaş cinsi ve detaylarda üretim yapılabilir.

Çift ayak üzerine oturan ve şasi sistemi ile birbirine bağlanan bir yapıda olduğu için zemine montede sorun yaratmaz.

SMARTO’ya ait Tescilli Faydalı Model Belgeli Hareketli Koltuk Mekanizması sayesinde sırt ve oturak kısımlarının sinkronize olarak hareket ettiği bir özelliğe sahiptir. Bu model hareketli olarak üretilebildiği gibi, müşterilerimizin tercihine sabit veya tip-up seçeneklerin de müşterilerimize sunulur.

Comfort model sinema koltukları; sadece sinemalarda değil, konferans koltuğu, tiyatro koltuğu, konser salonu koltuğu, seminer salonu koltuğu, toplantı salonu koltuğu olarak da farklı mekanlarda da kullanılabilir.

Sinema koltuğu fiyatları konusunda avantajlı fırsatlar sunan firmamız sizin için de en uygun seçenekleri sağlayacaktır. Sinema koltukları fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz web sayfamındaki iletişim sayfamız vasıtasıyla bize ulaşabililirsiniz. Comfort model sinema koltuğu fiyatı ve kalitesi ile aranan bir modeldir.

Comfort sinema koltuğu alev almaya karşı dirençli (yaygın olarak yanmaz kumaş olarak bilinen) ve leke itici özelliğine sahip, renkli, 3 mm sünger laminasyonlu %100  polyester kumaş seçeneklerimiz ile üretilir. 

Comfort sinema koltuklarında kullanılan poliüretan sırt ve oturak süngerleri alev almazlık, kalıcı deformasyon ve kopma testlerine sahiptir.

Sağlam ve dayanıklı profil kullanılarak imal edilen metal aksam elektrostatik boya ile kaplanmıştır.

Sırt ve oturak plastiği ile kolçaklar enjeksiyon yöntemi ile üretilir. Opsiyonel olarak entegral kolçak seçeneği mevcuttur.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!