Easy Montage Sinema Koltuğu

Easy Montage Sinema Koltuğu

“Easy Montage” Model Sinema Koltuğu, SMARTO’ya ait Tescilli Faydalı Model Belgeli dizaynı sayesinde, vidalamaya ihtiyaç duymadan montaj yapılabilme imkânı veren bir koltuktur.

Easy Montage Sinema Koltuğu özellikle kolay ve çabuk montaj istenen sinema salonları için uygun modelimizdir. Easy Montage sinema koltuğu tiyatro, konferans salonu, toplantı salonu ve planetaryum gibi yüksek sayıdaki seyirci ve dinleyici kapasiteli mekanlar için de uygun ve esnek çözümler sunar.

Sağlamlığı ve şık görünümü ile memnuniyet yaratacak bir sinema koltuğu olarak ön plana çıkar. Sinema koltuğu montajı kolay olduğu için montaj süresini kısaltır.

Projelendirme aşamasında sinema koltuğu autocad çizimi mimari proje genel yerleşim planına yerleştirilir. Bu aşamada dizayn ekiplerimiz tarafından müşterilerimizin talep edeceği teknik destek sağlanır. Montaj aşamasında uzman sinema koltuk montaj ekiplerimiz tarafından en uygun şekilde yerleşim yapılır ve müşteriye teslim edilir.

Easy Montage model sinema koltuğu ölçüleri 60 cm ve 56 cm aks genişliğine sahiptir. Projeye veya müşterilerimizin tercihine göre alternatif sinema koltuğu ölçüleri için de üretim yapılabilir.

Çift ayak üzerine oturduğu ve şasi sistemi ile birbirine bağlandığı için zeminden kaynaklanacak deformasyonlara karşı dayanıklıdır.

Kolay montaj özelliğine bağlı olarak sadece sabit modeli mevcuttur.

Easy Montage model sinema koltukları; konferans koltuğu, tiyatro koltuğu, konser salonu koltuğu, seminer salonu koltuğu, toplantı salonu koltuğu olarak da projelendirilebilir.

Easy Montage model sinema koltuğu fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Easy Montage model sinema koltuğu fiyatı kalitesine kıyasla emsallerine göre ekonomiktir.

Alev almaya karşı dirençli (yaygın olarak yanmaz kumaş olarak bilinen) ve leke itici özelliğine sahip, renkli, 3 mm sünger laminasyonlu %100  polyester kumaş seçeneklerimiz ile müşterilerimizin tercihine göre koltuklarımızı üretiyoruz.

Koltuklarımız müşterimizin tercihine göre kumaş, suni deri veya hakiki deri kaplamayla, yumuşak veya sert sünger ile üretilir.

Poliüretan sırt ve oturak süngerleri alev almazlık, kalıcı deformasyon ve kopma testlerine sahiptir.

Sağlam ve dayanıklı profilden imal edilen metal aksam elektrostatik boya ile kaplanmıştır.

Sırt ve oturak plastiği ile kolçaklar enjeksiyon yöntemi ile üretilir. Opsiyonel olarak entegral kolçak seçeneği mevcuttur.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!