“Fun” Sinema Koltuğu

Fun Sinema Koltuğu

Fun sinema koltuğu ergonomik yapısı ile ideal görüş açısı ve rahatlık sağlar. Fun Sinema Koltuğu özellikle sinema salonları için yaygın olarak tercih edilen modelimizdir. Funsinema koltuğu tiyatro, konferans salonu, toplantı salonu ve planetaryum gibi yüksek sayıdaki seyirci ve dinleyici kapasiteli mekanlar için de uygun ve esnek çözümler sunar.

Sağlamlığı ve şık görünmü ile memnuniyet yaratacak bir sinema koltuğu olarak ön plana çıkar. Sinema koltuğu montajı kolay olduğu için montaj süresini kısaltır. Projelendirme aşamasında sinema koltuğu autocad çizimi mimari proje genel yerleşim planına yerleştirilir. Bu aşamada dizayn ekiplerimiz tarafından müşterilerimizin talep edeceği teknik destek sağlanır. Montaj aşamasında uzman sinema koltuk montaj ekiplerimiz tarafından en uygun şekilde yerleşim yapılır ve müşteriye teslim edilir.

Fun model sinema koltuğu ölçüleri 60 cm aks genişliğine sahiptir. Projeye veya müşterilerimizin tercihine göre alternatif sinema koltuğu ölçüleri için de üretim yapılabilir.

Çift ayak üzerine oturduğu ve şasi sistemi ile birbirine bağlandığı için zeminden kaynaklanacak deformasyonlara karşı dayanıklıdır.

Müşterilerimizin tercihine sabit veya tip-up seçeneklerin de üretilebilir.

Fun model sinema koltukları; konferans koltuğu, tiyatro koltuğu, konser salonu koltuğu, seminer salonu koltuğu, toplantı salonu koltuğu olarak da projelendirilebilir.

Fun model sinema koltuğu fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Fun model sinema koltuğu fiyatı kalitesine kıyasla emsallerine göre ekonomiktir.

Alev almaya karşı dirençli (yaygın olarak yanmaz kumaş olarak bilinen) ve leke itici özelliğine sahip, renkli, 3 mm sünger laminasyonlu %100  polyester kumaş seçeneklerimiz ile müşterilerimizin tercihine göre koltuklarımızı üretiyoruz. koltuklarımız müşterimizin tercihine göre kumaş, suni deri veya hakiki deri kaplamayla üretilir.

Poliüretan sırt ve oturak süngerleri alev almazlık, kalıcı deformasyon ve kopma testlerine sahiptir.

Sağlam ve dayanıklı profilden imal edilen metal aksam elektrostatik boya ile kaplanmıştır.

Sırt ve oturak plastiği ile kolçaklar enjeksiyon yöntemi ile üretilir. Opsiyonel olarak entegral kolçak seçeneği mevcuttur.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!