“GOLD” VİP Sinema Koltuğu – Ev Sineması Koltuğu

“GOLD” VİP Sinema Koltuğu-Ev Sineması Koltuğu

“GOLD” kullanışlı, rahat,  derli toplu tasarımı ile tercih edilen bir koltuk modelidir. “GOLD” VİP sinema koltuğu, ev sineması koltuğu, sinema koltuğu, cep sineması koltuğu, TV koltuğu (Lazy boy) veya benzeri amaçlar için kullanılabilen ideal bir üründür.

“GOLD” 45-75 cm.lik oturma minder genişliği ile konforlu bir kullanım olanağı sağlar. Müşterilerimizin tercihine göre kolçaklar farklı kalınlıklarda ve tasarımda üretilebilir. Bu özellik, kullanılacağı mekâna uyum sağlayabilecek bir koltuk üretimini mümkün kılar.

“GOLD” VIP Sinema Koltuğu-Ev Sineması Koltuğu tek olarak veya sıralı olarak kullanılabilir. Love-seat veya ikili koltuk olarak da üretilebilir.

“GOLD” VIP Sinema Koltuğu-Ev Sineması Koltuğunun “sabit” veya “hareketli” seçenekleri mevcuttur. Müşterilerimizin tercihine göre hareketli modeller “mekanik” veya “elektrik motorlu” olarak üretilir. Seçilecek mekanizma / motor cinsine göre şu parçalar hareketli olabilir:

  • Sırt
  • Oturak
  • Ayak dinlendirici
  • Kolçak
  • Tepsi

Kolçak üzerine kumanda paneli, hostes çağırma düğmesi veya I-Pad gibi cihazlar monte edilmesi mümkündür.

Koltuk kaplaması seçenekleri kumaş, suni deri veya gerçek deri olabilir.

“GOLD” VIP Sinema Koltuğu-Ev Sineması Koltuğu fiyatları konusunda avantajlı fırsatlar sunan firmamız sizin için de en uygun seçenekleri sağlayacaktır. Sinema koltukları fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz web sayfamızdaki iletişim sayfamız vasıtasıyla bize ulaşabilirsiniz. “GOLD” VIP sinema koltuğu-ev sineması koltuğu fiyatı ve kalitesi ile aranan bir modeldir.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!