Harmonic Sinema Koltuğu

23Harmonic Sinema Koltuğu

Harmonic Sinema Koltuğu şık görünme ve ergonomik yapıya sahip, tek ayak üzerine oturan bir üründür.

Dayanıklı metal, sünger ve plastik aksam sayesinde uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Kolay monte edilebilir parçalardan oluştuğu için montaj ve bakım-onarım kolaylığı sağlar.

Montaj safhasında uzman sinema koltuk montaj ekiplerimiz tarafından mimari projeye uygun şekilde koltuk montajları tamamlanır ve müşterilerimize teslim edilir. Tek ayak sistemi sayesinde yay şeklinde sıralı montaja imkân sağlar.

Harmonic  model sinema koltuğu standart olarak 60 cm aks genişliğine sahiptir. Müşterilerimizin tercihine uygun renk ve kumaş cinsinde üretim yapılabilir.

Harmonic model sinema koltukları; konferans koltuğu, tiyatro koltuğu, konser salonu koltuğu, seminer salonu koltuğu, toplantı salonu koltuğu, planetaryum koltuğu olarak da projelendirilebilir. Özellikle yay dizilimi oditoryum yerleşimleri için uygundur.

Sırt kısmı amortisör sistemi ile yatabilir. Müşterilerimizin tercihine göre sabit olarak da üretilebilir.

Sinema koltuğu fiyatları konusunda avantajlı fırsatlar sunan firmamız sizin için de en uygun seçenekleri sağlayacaktır. Sinema koltukları fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz web sayfamızdaki iletişim sayfamız vasıtasıyla bize ulaşabilirsiniz. Harmonic model sinema koltuğu fiyatı ve kalitesi ile aranan bir modeldir.

Harmonic sinema koltuğu alev almaya karşı dirençli (yaygın olarak yanmaz kumaş olarak bilinen) ve leke itici özelliğine sahip, renkli, 3 mm sünger laminasyonlu %100  polyester kumaş seçeneklerimiz ile üretilir.

Harmonic sinema koltuklarında kullanılan poliüretan sırt ve oturak süngerleri alev almazlık, kalıcı deformasyon ve kopma testlerine sahiptir.

Sağlam ve dayanıklı profil kullanılarak imal edilen metal aksam elektrostatik boya ile kaplanmıştır.

Kolçaklar enjeksiyon yöntemi ile üretilir. Opsiyonel olarak entegral kolçak seçeneği mevcuttur.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!