Puffy Sinema Koltuğu

Puffy Sinema Koltuğu

Puffy Sinema Koltuğu; yumuşak sünger yapısı ve ray sistemi sayesinde açılır kapanır bardaklığı ile kullanışlı, rahat ve pratik bir üründür. Arzu edildiği takdirde çizgileri aynı kalmak kaydıyla densitesi yüksek süngerden de üretilebilir.

Dayanıklı metal, sünger ve plastik aksam sayesinde uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Kolay monte edilebilir parçalardan oluştuğu için montaj ve bakım-onarım kolaylığı sağlar.

Montaj safhasında uzman sinema koltuk montaj ekiplerimiz tarafından mimari projeye uygun şekilde koltuk montajları tamamlanır ve müşterilerimize teslim edilir.

Puffy  model sinema koltuğu standart olarak 60 cm aks genişliğine sahiptir. Müşterilerimizin tercihine farklı ölçülerde, uygun renk ve kumaş cinsinde üretim yapılabilir.

Çift ayak üzerine oturduğu ve şasi sistemi ile birbirine bağlandığı için zeminden kaynaklanacak deformasyonlara karşı dayanıklıdır.

Puffy model sinema koltukları; konferans koltuğu, tiyatro koltuğu, konser salonu koltuğu, seminer salonu koltuğu, toplantı salonu koltuğu, ev sineması koltuğu olarak da projelendirilebilir.

Sinema koltuğu fiyatları konusunda avantajlı fırsatlar sunan firmamız sizin için de en uygun seçenekleri sağlayacaktır. Sinema koltukları fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz web sayfamızdaki iletişim sayfamız vasıtasıyla bize ulaşabilirsiniz. Puffy model sinema koltuğu fiyatı ve kalitesi ile aranan bir modeldir.

Puffy sinema koltuğu alev almaya karşı dirençli (yaygın olarak yanmaz kumaş olarak bilinen) ve leke itici özelliğine sahip, renkli, 3 mm sünger laminasyonlu %100  polyester kumaş seçeneklerimiz ile üretilir.

Puffy sinema koltuklarında kullanılan poliüretan sırt ve oturak süngerleri alev almazlık, kalıcı deformasyon ve kopma testlerine sahiptir.

Sağlam ve dayanıklı profil kullanılarak imal edilen metal aksam elektrostatik boya ile kaplanmıştır.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!