A-222 Tiyatro Koltuğu / Konferans Koltuğu

A-222 Tiyatro Koltuğu

A-222 tiyatro koltuğu, ahşap malzeme ile kazandırılmış şıklığı ile tiyatro ve konferans salonları için tercih edilen bir koltuktur.

Dayanıklı metal, sünger ve plastik aksam sayesinde uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Kolay monte edilebilir parçalardan oluştuğu için montaj ve bakım-onarım kolaylığı sağlar.

Montaj safhasında uzman sinema koltuk montaj ekiplerimiz tarafından mimari projeye uygun şekilde koltuk montajları tamamlanır ve müşterilerimize teslim edilir.

A-222 tiyatro koltuğu standart olarak 56 cm aks genişliğine sahiptir. Müşterilerimizin tercihine uygun renk, kumaş cinsi ve ölçülerde üretim yapılabilir.

Çift ayak üzerine oturan ve şasi sistemi ile birbirine bağlanan bir yapıda olduğu için zemine montede sorun yaratmaz.

A-222 tiyatro koltukları; sinema koltuğu, konser salonu koltuğu, seminer salonu koltuğu, toplantı salonu koltuğu olarak da projelendirilebilir.

A-222 tiyatro koltuğu fiyatları konusunda avantajlı fırsatlar sunan firmamız sizin için de en uygun seçenekleri sağlayacaktır. Tiyatro/konferans koltukları fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz web sayfamızdaki iletişim sayfamız vasıtasıyla bize ulaşabilirsiniz.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!