A-251 Tiyatro Koltuğu / Konferans Koltuğu

A-251 Tiyatro Koltuğu

A-251 tiyatro koltuğu, yuvarlak hatlı kolçak tasarımı, şık görünümü ve katlanır oturak yapısı ile tiyatro ve konferans salonları için tercih edilen bir koltuktur.

Dayanıklı metal, sünger ve ahşap aksam sayesinde uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Kolay monte edilebilir parçalardan oluştuğu için montaj ve bakım-onarım kolaylığı sağlar.

Montaj safhasında uzman sinema koltuk montaj ekiplerimiz tarafından mimari projeye uygun şekilde koltuk montajları tamamlanır ve müşterilerimize teslim edilir.

A-251 tiyatro koltuğu standart olarak 56 cm aks genişliğine sahiptir. Müşterilerimizin tercihine uygun renk, kumaş cinsi ve ölçülerde üretim yapılabilir.

Tek ayaklı yapısı sayesinde zemine basit bir şekilde monte edilebilir.

A-251 tiyatro koltukları; sinema koltuğu, konser salonu koltuğu, seminer salonu koltuğu, toplantı salonu koltuğu olarak da projelendirilebilir.

A-251 tiyatro koltuğu fiyatları konusunda avantajlı fırsatlar sunan firmamız sizin için de en uygun seçenekleri sağlayacaktır. Tiyatro/konferans koltukları fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz web sayfamızdaki iletişim sayfamız vasıtasıyla bize ulaşabilirsiniz.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!