TH3 Tiyatro Koltuğu / Konferans Koltuğu

TH3 Tiyatro Koltuğu

TH3 tiyatro koltuğu, katlanır oturak yapısı ve şık görünümü ile tiyatro ve konferans salonları için tercih edilen bir koltuktur.

Dayanıklı metal ve sünger aksamı sayesinde uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Kolay monte edilebilir parçalardan oluştuğu için montaj ve bakım-onarım kolaylığı sağlar.

Montaj safhasında uzman sinema koltuk montaj ekiplerimiz tarafından mimari projeye uygun şekilde koltuk montajları tamamlanır ve müşterilerimize teslim edilir.

TH3 tiyatro koltuğu standart olarak 58 cm aks genişliğine sahiptir. Müşterilerimizin tercihine uygun renk, kumaş cinsi ve ölçülerde üretim yapılabilir.

Çift ayak üzerine oturan ve şasi sistemi ile birbirine bağlanan bir yapıda olduğu için zemine montede sorun yaratmaz.

TH3 tiyatro koltukları; sinema koltuğu, konferans salonu koltuğu,  konser salonu koltuğu, seminer salonu koltuğu, toplantı salonu koltuğu olarak da projelendirilebilir.

TH3 tiyatro koltuğu fiyatları konusunda avantajlı fırsatlar sunan firmamız sizin için de en uygun seçenekleri sağlayacaktır. Tiyatro/konferans koltukları fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz web sayfamızdaki iletişim sayfamız vasıtasıyla bize ulaşabilirsiniz.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!