Hakkımızda

Smarto

Sinema bizim işimiz
SMARTO; 1993 yılında tekstil dağıtım ve pazarlama şirketi olarak Zeki Gürsel Özbulak ve Kemal İnanç tarafından kurulmuştur.
2005 yılından itibaren sinema koltuk ve duvar kaplama tadilat/inşa faaliyetlerine doğru iş sahası genişletilmiştir. İştirak edilen ses akustiği ve izolasyon uygulamaları eğitimlerinin de katkısıyla “görsellik” ve “teknik” anlamda ideal çözümler sunma kapasitesi kazanılmıştır. Günümüzde SMARTO; mevcut eğitim ve tecrübe alt yapısı ile sinema salonu inşaatı konusunda ülke çapında tanınan ve tercih edilen bir firma konumuna ulaşmıştır. 


Sinema koltuğu, akustik çözüm, alev almaz kumaş kaplama, masking, led aydınlatma ve ses izolasyonu uygulamaları ile sinema salonu dekorasyonu sektöründe lider firma konumuna ulaşmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu bağlamda; tiyatro ve konferans salonları, ev sineması, stüdyo ve kültür evleri uygulamalarında da müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyoruz.
Taviz verilmez “kalite” anlayışımız, “ekonomik” çözümler sunan pazarlama yaklaşımımız ve elde ettiğimiz tecrübeler; ülke çapında bilinen birçok sinema, tiyatro, konferans salonunun dekorasyonunu yapma fırsatını bize sağlamıştır.
Bugüne kadar yaptığımız işlerin sonuçları özgüvenimizi en üst seviyeye çıkarmıştır. Yapacaklarımızın teminatı olan tamamladığımız projeler, yurt içinde artan talepleri de bereberinde getirerek bizlere daha büyük azimle çalışma şevki vermektedir.
Bu durum, ülke sınırlarımızın dışına açılma ve uluslararası nitelikte bir firma olma yönünde bizi cesaretlendirmiştir. Uluslararası alanda koltuk dünyası ve dekorasyon yeniliklerini yakından takip eden SMARTO, Barselona’da gerçekleştirilen CINEEUROPE fuarına 2014 yılından itibaren iştirak etmektedir. Fuar esnasında standımız büyük bir ilgi ve beğeni toplamaktadır. Bunun sonucunda almış olduğumuz geri dönüşler sektörümüzdeki dünya lideri markalarına rakip olma yönünde bize yeni hedefler belirlemektedir.

performance hall, cinema, theater-1727890.jpg